Kurumsal

34 İstanbul Dekorasyon 2007 yılında Bodrum’da kurulmuştur. 10 yılı aşkın süredir inşaat, yapı malzemeleri satışı ve uygulamaları ile ticari faaliyetine devam ekmektedir.

2012 yılında inşaat sektöründe yaptığı yatırımla Bodrum – Havalimanı Karayolu üzerinde 4.000 m2 açık, 1.000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 5.000 m2 lik depolama alanı ile bulunduğu bölge ile birlikte, Türkiye’nin vergi rekortmenleri sıralamasında üst sıralardaki kurumsal müşterilerine de gerek stok depo sevkli, gerekse merkez depo sevkli ürünleri ile tüm Türkiye’ye adres teslim hizmet vermektedir.

2017 yılında bünyesine kattığı ve gıda sektörüne yaptığı atılım ile “Bodrum’un İlk ve Tek Butik Kasabı” sloganıyla 2008 yılından beri sektöründe lider marka olan Bodrum Osmanlı Kasabı’nı bünyesine katarak gıda sektöründe de söz sahibi olup yön vermeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak müşteri odaklı yaklaşımda; açık,anlaşılır ve doğru bilgiler ile güvenilir yönlendirme yaparak, beklediğiniz yaratıcılık, deneyim ve uygunlukta, memnuniyetiniz ile yaptığımız işin amacına ulaşırız.

Müşteri Politikamız

Şirketimiz ile ilgili talep ve beklentilerinizi önemsiyor, size en iyi hizmeti sunmak için bize ışık tutacağınıza inanıyoruz. Fark yaratmanın en önemli unsurunun kaliteli hizmet sunarak, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilinci ile çalışıyoruz.

Ticari Bilgiler

Ticari Ünvan
34 İSTANBUL Dekorasyon ve İnşaat Yapı Malzemeleri Pazarlama Tic. Ltd. Şti.

Şirket Ortakları : A.Ö. (tek ortaklı firma)
Şirket Sermayesi : 200.000,00 TL (iki yüz bin)
Ticaret Sicil No : 006902
Vergi Dairesi – Vergi No : Bodrum – 001 060 9774

 34 istanbul © Copyright 2018 - Design: Nif